Alíky

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Alíky

Re: Alíky

Příspěvek od frantisek.sedlacek » úte 05. dub 2016 14:59:21

Dobrý den, v případě, že se podstatně změní okolnosti, za kterých bylo původně stanoveno výživné na Vaše děti, je možné podat návrh na zvýšení výživného. Podstatnou změnou okolností je myšleno např. zvýšení či snížení mzdy (ve Vašem případě se pravděpodobně jedná o zvýšení mzdy otce), ale také růst dětí, které mají vyšší nároky a větší potřeby. Návrh se podává k místně příslušnému soudu a může ho pro Vás vyhotovit náš advokát. Pokud tedy máte o služby advokáta zájem, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře a my začneme Váš případ řešit. František Sedláček, Pravniesa.cz

Alíky

Příspěvek od Ananána » pát 01. dub 2016 12:23:14

Dobrý den, chtěla bych požádat o zvýšení alimentů cca po 8 letech od rozvodu, čirou náhodou se ke mně dostal výpis z účtu a zjistila jsem, že má 10x větší plat než já. Vychovávám sama dvě děti a dohromady na ně mám výživné 2500kč, což je opravdu směšné. Jsem OSVČ. Jak v takovém případě postupovat. Předem děkuji.

Nahoru